כללי הזהב להתקנת מדבקות קיר לחדר נוער

כללי הזהב להתקנת מדבקות קיר לחדר נוער

הבחירה במדבקות הקיר כאלמנט עיצובי בוודאי איננה מפתיעה. מבחר הסגנונות, האפשרויות האינסופיות, הצבעים שלא נגמרים ושלל הגדלים המאפשרים התאמה לכל אחד ואחת, אלה הופכים את המדבקות לפתרון הפשוט והטוב יותר. למעשה, מדבקות קיר לחדר נוער הן כל מה שצריך כדי להפוך את החדר למרחב כיפי, להכניס לתוכו המון סטייל וליהנות מתוצאה באמת בלתי רגילה. איך עושים את זה? הנה כמה כללים בסיסיים אך חשובים במיוחד רגע לפני שאתם יוצאים לדרך.

כלל ראשון: בוחרים את המדבקה המתאימה

אם אתם מתכננים לשדרג את חדריהם של המתבגרים והמתבגרות, הרי שיש שלב אחד חשוב שממש אי אפשר לוותר עליו, והוא בהחלט לא קיים כשמדובר בבחירת מדבקות לחדרי ילדים. הרי לבני ולבנות הנוער יש דעות ברורות, הם יודעים אילו מדבקות יתאימו להם ומה ממש לא יכול להיכנס למבצע הפרטי שלהם. המשמעות ברורה: לפני שאתם מזמינים מדבקות קיר לחדר נוער התייעצו איתם, תנו להם לספר לכם מה היה הופך את הפינה שלהם למפנקת הרבה יותר, וזכרו שבסופו של יום הם אלה שמתעוררים בחדר הזה כל בוקר, וכדאי שיהנו ממנו.

כלל שני: מדבקות קיר לחדר נוער באיכות גבוהה

אחרי שבחרתם יחד את המדבקות האידאליות, מומלץ לבדוק היטב האם מדובר במדבקות איכותיות וחזקות. זוהי שאלה חשובה שכדאי לתת עליה את הדעת, שכן המדבקה האיכותית תישאר במקומה, יפה ומדויקת, גם כשלמתבגרים שלנו יתחשק בכלל לשנות קונספט. היא לא תתקלף אלא אם תבחרו לקלף אותה, וגם השמש החזקה תתקשה לנצח בקרב, כך שהצבעים היפים יישארו חדים לאורך זמן. בנוסף, ביום שבו בכל זאת תבחרו להסיר את המדבקות – למשל כדי להחליפן בעיצוב אחר – תוכלו לעשות זאת בקלות רבה, ובלי הרבה מאמץ.

כלל שלישי: הכנת הקיר לרגע הגדול

אחרי שבחרתם מדבקות מצוינות בעיצוב מושלם ובגוונים היפים ביותר, וגם קיבלתם את ההזמנה אליכם הביתה, יש לכם את כל מה שצריך כדי להתחיל לעבוד. זו עומדת להיות משימה פשוטה מאוד, הרבה יותר מצביעת החדר או התקנת טפט למשל, והיא גם תדרוש מכם כמה דקות בודדות של עבודה. עם זאת, לפני שאתם מתחילים רצוי לנקות את הקיר, לוודא שהוא חלק ומוכן, ושאין עליו אבק מיותר. מכן תמשיכו על פי הוראות ההדבקה, ובינתיים אפשר להרתיח את המים לקפה, משום שזו באמת פעולה קצרה שלא דורשת כישרון, ניסיון, ידע מיוחד או מאמץ גדול.