מדבקות קיר לחדר: 5 יתרונות גדולים

מדבקות קיר לחדר: 5 יתרונות גדולים

אם אתם מחפשים דרך מקורית לשדרג את חדר הילדים, את המבצר הפרטי של המתבגרים ואפילו את הפינה האינטימית שלכם, מדבקות קיר לחדר הן פתרון אידאלי. הנה חמש סיבות מצוינות לוותר על הצביעה ולהעדיף מדבקה מעוצבת.

1 – מדבקות קיר חוסכות עלויות

בין אם אתם מעדיפים לצבוע לבד ובין אם אתם מזמינים איש מקצוע, אין ספק שצביעת הבית היא מלאכה מורכבת ויקרה. אתם זקוקים לצבעים איכותיים, למברשות וכמובן גם לעבודת שפכטל מקדימה כדי להגיע לתוצאה יפה יותר. הצבעי המקצועי מוסיף למשוואה גם את עלות העבודה עצמה, וכך אתם מגיעים לחשבון של כמה אלפי שקלים בקלות. מנגד, מדבקות קיר לחדר חסכוניות משמעותית, וזה רק אחד היתרונות שלהן.

2 – מדבקות קיר לחדר חוסכות זמן

מי שבכל זאת בוחר לוותר על איש המקצוע ומעדיף לצבוע את הבית לבד, יודע שכדי לעשות זאת כמו שצריך רצוי לפנות כמה שעות טובות. אולי אפילו יותר. בין השכבה הראשונה לשניה תצטרכו להמתין, וגם אחרי שתסיימו עדיף להימנע מכניסה לחדר לזמן ממושך, בפרט כאשר מדובר בילדים. מדבקות קיר הן סיפור אחר לחלוטין. חצי שעה לאחר שתתחילו כבר תישענו לאחור עם ספל קפה ביד, ותיהנו מהתוצאה היפה בזמן שהקטנטנים משחקים לצדכם.

3 – מדבקות פשוטות ונוחות להתקנה

אתם לא צריכים תואר מתקדם בעיצוב פנים ואדריכלות, אתם בוודאי לא צריכים כלי עבודה מיוחדים וגם אם אין לכם ניסיון קודם אתם ממש לא זקוקים לו. מדבקות קיר לחדר הן לא רק יפות ומיוחדות במינן, אלא הן גם פשוטות ונוחות מאוד לעבודה. לצד המדבקות תקבלו הסבר מפורט איך עושים את זה נכון, וכל שנותר הוא רק לגשת אל המשימה ולגלות שהיא אפילו יותר פשוטה מכפי שדמיינתם.

4 – מדבקות קיר לחדר מחליפים בקלות

הפעם בחרתם מדבקות קיר בצורת חיות או בצבעים מסוימים, אבל כשילד נוסף יצטרף לחדר תעדיפו לעצב אותו מחדש, וכשהקטנטנים יגדלו יידרש שינוי נוסף. הבשורה הטובה היא שאתם לא צריכים לעבוד קשה כדי לערוך שינויים, וגם כאן עלות ההחלפה נמוכה מאוד. תוכלו להסיר את המדבקות הקיימות בזמן קצר, להחליפן באחרות ולרענן את העיצוב בקלות רבה.

5 – מדבקות קיר איכותיות ויפות

מעל לכל, כשאתם מזמינים מדבקות קיר לחדר אתם יכולים לבחור בין שלל עיצובים יפהפיים, וליהנות מסטייל ואיכות גם יחד. כך ניתן לאתר את השדרוג המצוין שמתאים לחדר שאתם מתכננים לעצב, ולעשות זאת בקלות, בלי מאמץ ועם כל היתרונות שהזכרנו.