טיפים לבחירת מדבקות לחדר תינוקות

טיפים לבחירת מדבקות לחדר תינוקות

אחרי לא מעט לבטים, ואחרי שבחנתם את כל האפשרויות שעל הפרק, גם לכם בוודאי ברור בשלב זה כי מדבקות לחדר תינוקות הן פתרון נהדר לעיצוב החדר. כך, בקלות רבה ובעבודה פשוטה למדי, תוכלו להכניס אל חדרו של הרך הנולד את הצבעים והדמויות האהובות מכל. עם זאת, אין גם ספק שיש היום מבחר גדול של מדבקות קיר, ולכן חשוב לבחור בקפידה את המדבקה האידאלית. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת.

1 – השאלה הבסיסית: העיצוב המתאים

לפני כל החלטה אחרת, רצוי לקבוע מה באמת מתאים לכם ואיזו מדבקה תשתלב בעיצוב חדר הילדים. אילו צבעים אחרים שולטים בחלל? אילו חומרי גלם? האם יש דמויות נוספות או איורים במרחב? אלה שאלות חשובות שיעזרו לכם להתמקד בעיצובים המתאימים ביותר. מצד אחד אלה העיצובים שיתאימו להעדפות האישיות שלכם, ומצד שני הם אמורים להתאים לקונספט ולעיצוב הכללי בחדר.

2 – השאלה הטכנית: גודל המדבקות

אחרי שהגדרנו מה מתאים לנו באמת, הגיע הזמן לבדוק מה מתאים לתנאים הקיימים בשטח, ולקבוע את מידות המדבקה (או המדבקות). בשלב זה מומלץ לזהות איפה צפויות המדבקות להתמקם, והאם תעדיפו אותן על קיר אחד או שניים, לכל אורך הקיר או רק בחלק העליון (או התחתון). לכאורה מדובר בפרט טכני בלבד, אבל למידות הנכונות יש השפעה עצומה על העיצוב כולו, והן אלה שעושות את ההבדל בין עיצוב מדויק ונעים לעיצוב שמעמיס על החלל כולו יתר על המידה.

3 – שאלה של איכות: בדיקת המדבקות

אם המטרה שלנו היא ליהנות מעיצוב מרשים וייחודי לאורך זמן, הרי שאנחנו צריכים מדבקות קירבית איכותיות וחזקות. אלה המדבקות שיישארו במקומן לאורך זמן, והן בוודאי לא תתקלפנה בקלות, אלא אם נבחר לקלפן לצורך החלפה במדבקות חדשות, או מכל סיבה אחרת. אם כן, בדקו את איכות המדבקות ואת שכבת הלמינציה, וכן את היכולת שלהן להתמודד היטב עם שמש חזקה למשל, בלי לאבד מצבען. בנוסף מומלץ לעיין בהוראות המצורפות למדבקות כדי לוודא שאתם מדביקים אותן בצורה הטובה ביותר.

4 – שאלה של טעם: הסטייל האידאלי

אם אפשר היה להתייעץ עם הקטנטנים יכול להיות שהייתה להם העדפה משלהם, אבל בכל הקשור לבחירת מדבקות לחדר תינוקות זו כמובן משימה לא מאוד אפשרית. עם זאת, אפשר בהחלט לבחור עבורם מדבקות נעימות, בצבעים רכים שיסייעו ליצירת אווירה רגועה, ולקבל תוצאה מרהיבה שתשרת אתכם נאמנה לפחות עד לרגע שבו בכל זאת תהיה להם דעה מוצקה בנושא.